سیستم ‌عامل (Operating System) جزء ضروری‌ترین نرم‌افزارهای یک سیستم رایانه‌ای است. سیستم عامل نرم‌افزار سیستمی‌ است که مدیریت منابع رایانه را به عهده گرفته و بستری را فراهم می‌سازد که نرم‌افزار کاربردی اجرا شده و از خدمات آن استفاده کنیم. سیستم عالم ویندوز (Windows) یکی از نرم‌افزارهای محبوب این مجموعه می‌باشد.
در این بخش به معرفی نرم‌افزارهای مرتبط با این موضوع و آموزش‌های آن خواهیم پرداخت. 

آموزش فعالسازی نسخه‌های مختلف Microsoft Windows و Office

  • شماره مطلب: m-n-1

  • درباره مطلب:

برای فعال‌سازی ویندوز و آفیس پس از دریافت فایل کرک مراحل زیر را اجرا کنید:

1. ابتدا مطمئن از غیرفعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید و برای اطمینان قبل از غیرفعالسازی آنتی ویروس، برای فایل کرک، استثنا (Exception/Exclusion) بسازید.

2. فایل کرک را دانلود کرده و فایل KMSTools را اجرا کنید.

3. روی گزینه KMS Auto Lite کلیک کنید تا فایل مربوطه اجرا شود.

4.پس از اجرا برای فعالسازی ویندوز بر روی Activate Windows وبرای فعالسازی Office بر روی Activate Office کلیک کنید (در این مرحله نرم افزار از چند مکانیسم برای فعالسازی استفاده میکند)

5. در صورتی که هر یک از این مکانیسم ها موفقیت آمیز باشد، پیغام سبز رنگ Activation Successful نمایان میشود.

6. پس از ظاهر شدن پیغام زمانبتدی تمدید خودکار کرک، گزینه Yes را انتخاب کنید.

7.این روش برای اکثریت سیستم ها پاسخگوست، اما اگر این روش برای شما جواب نداد، برای ویندوز، از W10 Digital Activation و برای آفیس از Office 2019 Install (آفیس 19-2013) استفاده کنید.

نکته: در صورتی که پس از فعالسازی، بعد از مدت کوتاهی کرک به دلایل مختلف غیرفعال شد، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از KMSCleaner (موجود در همین پک) آن را حذف کرده و اقدام به فعالسازی مجدد کنید.

پیوند دریافت فایل کرک:

https://dl3.soft98.ir/win/Ratiborus.KMS.Tools.2020.05.01.rar?1588962375