.امام خامنه‌ای مدظله العالی: درس خواندن و تهذیب اخلاق و هوشیاری سیاسی همراه با تلاش‌های انقلابی، وظائفی هستند که دختران و پسران این نسل باید آنها را هرگز فراموش نکنند

اطلاعیه(3)-دعوت به همکاری

باسمه تعالی

اطلاعیه(3)-دعوت به همکاری

با عنایت به اینکه پایگاه «نُمو» به صورت خودجوش و توسط جوانان انقلابی اداره می‌شود و متعلق به جبهه انقلاب است و در راستای تربیت جوان مؤمن دانای بصیر و کاردان، تأسیس شده است، لذا از افرادی که مطالبی مفید برای انتشار دارند، دعوت می‌شود، از طریق بخش «همکاری با ما» در انتهای صفحه اصلی، فرم مربوطه را تکمیل فرمایند.

اطلاعیه(2)- ارائه انتقادات و پیشنهادات

باسمه تعالی

اطلاعیه(2)-ارائه انتقادات و پیشنهادات

از همۀ مخاطبین پایگاه، خواهشمندیم در صورت مشاهدۀ هرگونه نقص در محتواهای ارائه شده، یا اختلال در دریافت، موارد را از طریق گزینۀ «ارتباط با ما» در سربرگ صفحه اصلی و یا از طریق بخش «لطفاً نظر خود را بنویسید» که در انتهای هر فایلی وجود دارد، گزارش دهند و ما را در ارائه مطالب صحیح و سالم یاری فرمایند.
همچنین در صورت داشتن پیشنهاد و نظر، حتماً از طریق گزینۀ «ارتباط با ما» در سربرگ صفحه اصلی، ما را از نظرات سازنده خود محروم نفرمایند.
با تشکر

اطلاعیه(1)-دریافت و نصب فونت

باسمه تعالی

اطلاعیه(1)-دریافت و نصب فونت

جهت سهولت در دسترسی مخاطبین محترم، مطالبی که با فرمت PDF تولید شده است، فایل WORD آن نیز در اختیار قرار گرفته است تا بتوانند، از متن داخل فایل به راحتی استفاده کنند. لکن از آنجائیکه در تولید مطالب، از فونت‌های خاصی- برای طراحی و جلوه‌های بصری- استفاده شده است، لذا توصیه می‌شود فونت‌های زیر را در رایانه خود نصب کنید تا بتوانید همانگونه که فایل PDF را می‌بینید، فایل WORD را نیز همانطور، مشاهده فرمایید.

فونت‌ها را از اینجا دریافت کنید.